top of page

İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Buradayız

Kalite ve İşlevsellik Garantisi

yag bakımı.jpg

PERİYODİK BAKIM

Her Marka Aracınızın Periyodik Bakımı

Yoğun bir insan olarak araç sorunlarınızın işinizi aksatmasına izin vermeyin. LANDSER Otomotiv tüm sorunları hızlı ve etkili bir şekilde bulmak, onarmak ve parça yenilemek için uygun ekipman ve deneyime sahiptir. Hasar Onarımı ihtiyaçlarınızı çözmek için hemen bizi arayın.

Car Disc Brake

FREN SİSTEMİ

Fren Sistemi Bakım ve Değişimi

Yol Yardımı hizmetlerimiz bizi diğer tamircilerden ayırır. Arabanızı gereğinden daha fazla zorlamak ömrünü kısaltır. Hemen arabanızı LANDSER Otomotiv uzmanlarına bırakın. Biz ne yapacağımızı biliyoruz.

5f0dbedb2460f.jpg

GENEL CHECK-UP

365 Gün Genel Ücretsiz Check-up

LANDSER Otomotiv, aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak deneyimine sahiptir. En kaliteli müşteri hizmetlerini sunuyor ve otomobilinize gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınız yeni gibi, kafanız rahat olsun.

Engine Belt

TRİGER ZİNCİRİ

Triger Kayışı ve Zinciri Bakım ve Değişimi

LANDSER Otomotiv, aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak Akü Testi deneyimine sahiptir. En kaliteli müşteri hizmetlerini sunuyor ve otomobilinize gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınız yeni gibi, kafanız rahat olsun. Akü Testi hizmetlerimiz inanamayacağınız bir fark yaratacak.

debriyaj-balatasi-degisimi.jpg

DEBRİYAJ BASKI BALATA

Şanzıman Sistemi Bakımı ve Değişimi

Yoğun bir insan olarak araç sorunlarınızın işinizi aksatmasına izin vermeyin. LANDSER Otomotiv tüm sorunları hızlı ve etkili bir şekilde bulmak, onarmak ve parça yenilemek için uygun ekipman ve deneyime sahiptir.

Yol yardımı

YOL YARDIM HATTI

7/24 Güvende Kalın. Yol Yardım Hattı

Arabanızı gereğinden daha fazla zorlamak ömrünü kısaltır. Hemen arabanızı LANDSER Otomotiv uzmanlarına bırakın. Biz ne yapacağımızı biliyoruz.

Araç Akü ve Jumper Kablolar

AKÜ

Akü Bakımı, Kontrol ve Değişimi

LANDSER Otomotiv, aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak Basınç Testi deneyimine sahiptir. En kaliteli müşteri hizmetlerini sunuyor ve otomobilinize gözümüz gibi bakıyoruz. Aracınız yeni gibi, kafanız rahat olsun. Basınç Testi hizmetlerimiz inanamayacağınız bir fark yaratacak.

Under the Car

Araç Muayenesi Hazırlık

Araç Muayenesi Öncesi Genel Kontrol

Yoğun bir insan olarak araç sorunlarınızın işinizi aksatmasına izin vermeyin. LANDSER Otomotiv tüm sorunları hızlı ve etkili bir şekilde bulmak, onarmak ve parça yenilemek için uygun ekipman ve deneyime sahiptir. Araç Muayenesi ihtiyaçlarınızı çözmek için hemen bizi arayın.

Mechanic's Garage

ARIZA TESPİT VE ÇÖZÜMÜ

Aracınızın Arıza Tespiti ve Çözümü

Önleyici Bakım hizmetlerimiz bizi diğer tamircilerden ayırır. Arabanızı gereğinden daha fazla zorlamak ömrünü kısaltır. Hemen arabanızı LANDSER Otomotiv uzmanlarına bırakın. Biz ne yapacağımızı biliyoruz.

Hizmetler: Hizmetler
bottom of page